Cuche osvojio spust, Natko i Ivica solidni

• Autor: Hina
  • 6.3.2010 13:50:40
  • 6.3.2010 13:45:25

Pobjedom u Norveškoj švicarski skijaš Didier Cuche osigurao je mali kristalni globus u spustu. Natko je završio kao 26, a Ivica na 32. mjestu

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim završio je utrku spusta koja se vozila u subotu za Svjetski kup u norveškom Kvitfjellu na 26. mjestu s vremenom 1:47.58 i zaostatkom od 1.60 sekunde za prvim Švicarcem Didierom Cucheom, dok je Ivica Kostelić 32. (1:47.86) sa zaostatkom od 1.88 sekunde za najbržim.

Vrijeme pobjednika Švicarca Didiera Cuchea je 1:45.98, a on je današnjim trijumfom osvojio i mali Kristalni globus u ovoj disciplini. Drugi je Aksel Lund Svindal (1:46.45) iz Norveške sa zaostatkom 47 stotinki za Cucheom, a treći Austrijanac Klaus Kroell (1:46.55) čiji je zaostatak 57 stotinki.