OVO JE ODJEKNULO

Duvnjak ne može vjerovati : Tužan sam, ali život ide dalje

26.02.2017 u 09:55

U subotu je odigrano pet utakmica rukometne Lige prvaka u elitnim skupinama A i B, a jedan rezultat je odjeknuo, Kiel je na domaćem terenu poražen od Bjerringbro-Silkeborga 21:24

Kiel je nastavio s razočaravajućim predstavama pred svojim navijačima u najjačem rukometnom natjecanju. U svojoj dvorani, u Ligi prvaka, nije slavio već četvrtu utakmicu u nizu, poslije Flensburga (22:30), Wisle (24:24) i Veszprema (25:27), novi kiks je došao protiv Bjerringbro-Silkeborga 21:24.

Srećom po 'zebre' da su već osigurale najmanje šestu poziciju u skupini i prolaz u osminu finala, jer u posljednja dva kola igraju doma s Barelonom i u gostima kod PSG-a. Kako izgledaju, ne piše im se dobro.

Protiv Danaca bila je to velika borba od prve minute, obje momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, a junaci kod danskog sastava bili su vratar Sören Rasmussen sa 17 obrana te Michael Knudsen sa sedam golova. U redovima Kiela Domagoj Duvnjak i Niclas Ekberg zabili su po četiri.

Sören Rasmussen vs Kiel

'Rasmussen je bio jednostavno briljantan, a mi smo napravili previše pogrešaka, posebno u drugom poluvremenu. Tužan sam i negativno iznenađen, ali život ide dalje', rekao je kapetan Duvnjak.

A što kaže čudesni Rasmussen.

'Nevjerojatan osjećaj. Ovo je mislim najveći rezultat u povijesti kluba. Sada imamo šansu za prolaz, sve je još uvijek moguće', pričao je Rasmussen.