HOROR

Drama na stazi; mladi skijaš hitno prebačen u bolnicu

25.02.2017 u 16:27

Norvežanin Kjetil Jansrud pobjednik je spusta za Svjetski kup voženog u Kvitfjellu, no utrku su obilježili i padovi, a najgore je prošao Alexander Sannes Thorsen

Kao što smo pisali, na norveškom skijalištu slavio je domaći skijaš Jansrud, drugo mjesto zauzeo je Talijan Peter Fill s osam stotinki slabijim vremenom, a 14 stotinki sporiji od pobjednika bio je Švicarac Beat Feuz.

U Kvitfjellu je bilo i nezgoda na stazi pa je tako pad, ali bez posljedica imao Amerikanac Jared Goldberg, no takve sreće nije bio Norvežanin Alexander Sannes Thorsen (21).

Mladi skijaš, koji je imao startni broj 56, izgubio je kontrolu, nezgodno pao te se izgleda ozbiljnije ozlijedio. Ukazivanje pomoći na licu mjesta potrajalo je više od 15 minuta, a onda je prevezen u bolnicu.

Pravih informacija o njegovom zdravstvenom stanju još nema...