TENIS IZ SNOVA

Ovo mogu odigrati samo Đoković i Federer!

23.11.2015 u 07:00

U velikom finalu turnira osmorice u Londonu Novak Đoković i Roger Federer podsjetili su nas koliko možemo biti sretni što živimo u njihovo vrijeme i imamo ih prilike gledati...

Finale u Londonu bio je 44. službeni meč dva velikana i završio je pobjedom Đokovića koji je izjednačio omjer pobjeda i poraza s Federerom na 22:22. Samo taj podatak dovoljno govori o kakvom se rivalitetu radi, jednom od najvećih u povijesti tenisa.

Iako je trenutno srpski tenisač definitivno jači što je i dokazao tijekom dva seta, u pojedinim trenucima Federer ga je tjerao na sam rub fantastičnim tenisom, a neki od najljepših poena pripali su upravo Švicarcu.

Izdvajamo onaj koji se dogodio sredinom drugog seta, pri rezultatu 3:3, u kojem smo vidjeli doista sve: briljantne napade i još bolje obrane, lukavu loptu pod noge i savršenu reakciju na mreži te atraktivan završetak. Nema sumnje, ovo će nam nedostajati kada se švicarski i srpski majstor jednog dana prestanu baviti tenisom...