NEXE GA NAMUČIO

Je li ovo nagovještaj prekida dominacije 'zagrebaša'?

02.09.2015 u 21:24

U susretu 1. kola nove sezone regionalne rukometne SEHA lige PPD Zagreb je kao domaćin svladao našićki Nexe sa 25:23 (14:17).

Gosti iz Našica nekoliko su puta tijekom utakmice imali i pet pogodaka prednosti, prvi put krajem prvog poluvremena (15:10 u 26. minuti), a posljednji početkom drugog (19:14 u 34. minuti).

Još sredinom nastavka Nexe je imao lijepu prednost od 22:19, ali uslijedilo je razdoblje od preko 10 minuta u kojem Našićani nisu postigli niti jedan pogodak, što su domaći iskoristili i serijom 5:0 stigli do vodstva od 24:22 koje su uspjeli održati do kraja.

Zlatko Horvat s pet i Luka Stepančić s četiri gola bili su najefikasniji kod PPD Zagreba, a Vedran Zrnić je s četiri gola predvodio Nexe.

U 2. kolu u nedjelju PPD zagreb će gostovati kod Meškova u Brestu, a Nexe kod Vojvodine u Novom Sadu.