STRADAO U HAMBURGU

Teška ozljeda hrvatskog rukometnog reprezentativca

21.05.2013 u 22:43

Rukometaši Hamburga pobijedili su pred svojim navijačima Füchse iz Berlina 28:25 u ogledu 32. kola rukometne Bundeslige

Deset minuta prije kraja gosti su imali 24:22, ali je domaćin u narednim minutama zabio pet pogodaka, a Berlinčani niti jedan, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno. Inače, utakmica je uglavnom bila prilično neizvjesna, osim samog početka, ali je Hamburg tada vrlo lako prokockao četiri pogotka prednosti.

Na samom kraju ogleda se, nažalost, izgleda teže ozlijedio hrvatski rukometaš u redovima Fühsea, Ivan Ninčević. Nakon žestokog sudara s Torstenom Jansenom na podu je dulje vrijeme ostao ležati Ninčević, dok su mu liječnici njegovog kluba pomagali.

S parketa je iznesen na nosilima, a pritom se držao za predio oko desnog oka, što je očigledno bio epicentar ozljede.

Inače, tijekom utakmice je Ninčević postigao dva pogotka, dok su na domaćoj strani najbolji bili upravo Hrvati. Igor Vori je s pet pogodaka bio prvi strijelac pobjedničke momčadi, dok su po četiri dodali Domagoj Duvnjak i Blaženko Lacković.