VELIKA POBJEDA

Velika pobjeda Zagrebove rukometne mladosti

29.09.2012 u 20:52

Rukometaši CO Zagreba upisali su pobjedu na startu nove sezone Lige prvaka u koju su krenuli u sasvim pomlađenom izdanju nakon silnih odlazaka najboljih igrača ovoga ljeta

U Ledenoj dvorani Doma sportova pala je momčad mađarskog Pick Szegeda rezultatom 30:27. Prvih 30 minuta utakmice pokazalo je da ova mlada momčad Zagreba, koju su preko ljeta između ostalog napustili Ivano Balić, Jakov Gojun i Manuel Štrlek, ima itekako što ponuditi ove sezone u Ligi prvaka svojim navijačima.

Prvo poluvrijme Zagrebaši su dobili rezultatom 15:8, čime su praktički trasirali put prema prvoj pobjedi ove sezone. U drugih 30 minuta Zagrebaši su se malo opustili i dozvolili Mađarima da se približe, ali nikad dovoljno da bi pobjeda i bodovi bili ugroženi.

Najbolji strijelac Zagreba bio je 22-godišnji Lovro Šprem sa šest pogodaka, pet je dodao David Špiler, a po četiri Zlatko Horvat i Luka Stepančić. Za goste je Rajko Prodanović bio najefikasniji sa šest zgoditaka.