AUSTRIJSKA TURNEJA

Medveščakov poraz kod lidera lige

23.09.2012 u 21:23

Tjedan u kojem su igrali na dva teška gostovanja hokejaši Medveščaka okončali su s dva poraza. Nakon poraza kod Klagenfurta na penale 3-2, u nedjelju su izgubili od lidera Villacha s 3-1

Kao i protiv Klagenfurta u petak, zagrebački je sastav sjajno otvorio susret. Protiv Klagenfurta su zabili u 43. sekundi utakmice, a protiv Villacha su poveli još i ranije, u 27. sekundi, kada je zabio Adam Naglich na asistenciju Brandona Bucka.

Ipak, na izjednačenje se nije dugo čekalo budući je već u šestoj minuti za 1-1 zabio Antii Pusa.

Druga trećina igre pripala je Villachu i to nakon što je Damon Derek zabio 12 sekundi prije njenog isteka. S minimalnim zaostatkom Medveščak je ušao u samu završnicu, a tada je, u posljednjoj minuti, bez vratara, primio gol za konačnih 3-1. Strijelac je bio Marco Pewal.

Medveščaku je ovo četvrti ovosezonski poraz, a sljedeća utakmica donosi im u petak gostovanje kod Innsbrucka.