4:1 ZA 'MEDVJEDE'

'Medvjedi' zabili i četvrti! Gotovo je gotovo!

16.09.2012 u 20:41

Zagrebački 'medvjedi' u Areni igraju i drugu utakmicu. Pula upravo svjedoči spektaklu 4. kola Ebela između Medveščaka i Vienna Capitalsa

Zagrebački Medveščak u pulskoj Arnei igra i drugu utakmicu spektakularnog Ice Fevera. Suparnik su Vienna Capitalsi, a rezultat je trenutno 4:1.

Medveščak - Vienna Capitals 4:1

Vienna je igrala bez golmana, do paka je došao Tomi Zanoški i zabio za 4:1 i potvrdu pobjede nad Capitalsima

Igra se posljednjih 30 sekundi utakmice

Vienna u posljednjih 10-tak minuta dominira, no na golu Medveščaka fantastično brani Ouzas

Medveščak je dosad već skupio 16 minuta kazni!

Iako su se 'medvjedi' obranili s igračem manje, nedugo zatim ponovno će igrati 4 na 5

Medveščak opet ima igrača manje

3:1 u 46. minuti. Gosti su s igračem više zabili za smanjenje vodstva 'medvjeda'

Kreće i posljedjih 20 minuta igre! 'Medvjedi' imaju veliku prednost od 3:0

Kraj druge trećine!

Minutu prije isketa vremena u drugoj trećini 'medvjedi' su opet s igračem manje

Jedan igrač manje je spašen... slijedi još jedan! I on je spašen!

'Medvjedi' imaju dva igrača manje! Vani su Sertich i Martinović!

Medveščak izvrsno kontrolira utakmicu, a sve što eventualno propusti obrana 'pohvata' Michael Ouzas

Kakva kontra 'medvjeda'! Gol za 3:0 u 27. minuti postigao je Brine. Goooooool!

Nakon postignutog i drugog gola 'medvjedi' imaju igrača manje, isključer Brine

Goooooool! Medveščak u 23. minuti vodi 2:0, strijelac Martinović

Krenula je druga trećina. Kad su u pitanju ostali rezultati 4. kola naglasimo da su sve utakmice dobili - gosti

Kraj prve trećine!

Nakon postignutog gola 'medvjedi' imaju priliku za stvaranje novih oopasnosti; ponovno imaju igrača više!

Goooooool! 1:0 strijelac Greentree! Medveščak je imao dva igrača više!

Medveščak na startu ove sezone muku muči s realizacijom igrača više, pa je tako i sada. U minutu igre s igračem više još nismo vidjeli nijednu priliku

Nakon poraza u petk od Olimpije, 'medvjedi' su ugostili vodeću momčad lige, Vienna Capitalse. Početak je pripao gostima iz Austrije, no kako vrijeme protiče hokejaši Medveščaka sve konkretnije prijete suparničkom golmanu