Ostali sportovi SINKROPLIVANJE

Debitantice iz Siska startale broncom

  • Autor: B. V.
  • 17.6.2012 10:19:34
  • 17.6.2012 9:50:28

Natjecanje za Hrvatski kup u sinkroniziranom plivanju u Utrini protekao je u znaku članica Medveščaka. Osim medvjedica, pohvale su još zaslužile plivačice splitske Dolfine, Mladosti, Zagrebačkog sinkro kluba, Siska i Špoljarić art sinkro kluba.

'Sisačke djevojke prvi put su sudjelovale u natjecanju za Hrvatski kup. U tom prvom nastupu osvojile su i odličje: broncu u juniorskoj kategoriji u disciplini duo', pohvalila je debitantice iz Siska Tamara Smetko-Martinov uime Mladosti, organizatora priredbe.

Mladostašice su pozvale zadarske sinkronizirane plivačice, koje su na plivalištu u Utrini nastupile u revijalnom dijelu.

'Pouzdan je to znak širenja sinkroniziranog plivanja', dodala je Tamara Smetko-Martinov.

Hrvatski kup prvobitno se trebao održati u veljači, no zbog nevremena natjecanje je odgođeno, eto, sve do lipnja. U Utrini nije bilo solinskih i inače vrlo dobrih riječkih plivačica, članica kluba Primorje Aqua Marisa.

Zbog zauzetosti plivališta Mladosti uza Savu, kup-natjecanje održano je u Utrini.

'Proteklo je bez teškoća, u vedrom i veselom ozračju. Vrhovna sutkinja bila je Tihana Šiletić', završila je Tamara Smetko-Martinov.

Rezultati - duo - kadetkinje: 1. Marija Kristina Mustač, Jana Tokić, rezerva Nika Jurković (Medveščak), 2. Nina Vuco, Mia Gabela, rezerva Karla Bosančić (Dolfina), 3. Petra Došen, Karla Došen (Mladost), 4. Dora Ilić, Anja Bolčević (ZSK), 5 Ana Radovanić, Lana Palijan (Medveščak), 6. Sara Semren, Lara Cibenečki (ŠASK);

mlađe juniorke: 1. Hana Panić, Antonija Ivić, rezerva Nikolina Micek (Medveščak), 2. Domina Pavičić, Vanja Škomrlj (Dolfina), 3. Antonija Došen, Astrid Helena Gagulić, rezerva Mia Bubanko (Mladost), 4. Perica Međimurec, Lucija Ana Bičanić (ŠASK);

juniorke: 1. Hana Panić, Marija Gašparović (Medveščak), 2. Mia Bubanko, Vlatka Ivanišević (Mladost), 3. Martina Golac, Hana Josić (Sisak), 4. Karla Josić, Monika Jurić (Sisak);

seniorke: 1. Marija Gašparović, Katarina Gašparović (Medveščak).

Kombinacija - kadetkinje: 1. Medveščak (Marija Kristina Mustač, Jana Tokić, Tea Rimac, Paula Milka Djaković, Nika Jurković, Ana Radovanić, Lana Palijan, Katarina Drvodelić, Ana Kolbas Kolundžić, r. Lara Ivančić, r. Lana Cvitković), 2. Dolfina (Nina Vuco, Mia Gabela, Karla Bosančić, Leonarda Čupić, Sara Zulin, Barbara Šakić, Tia Bilić, Karla Jonjić, Paula Prižmić), 3. ZSK (Anja Bolčević, Dora Ilić, Elena Čejka, Barbara Lažec, Petra Dalenjak, Enola Zvonarić, Virna Vranić, Iva Petković), 4. Mladost (Sara Kozarac, Petra Došen, Karla Došen, Veronika Feistrzer, Anja Grbajs, Julija Grgurić, Anamarija Jelašić, Klaudija Solenički), 5. ZSK 2 (Ana Petković, Lana Starman, Dora Jadrešić, Tamia Gojšić, Marija Komljenović, Lara Škulić, Marta Valenta, Iva Dodig, Dorotea Jaić, Chiara Grbeša);

mlađe junioke: 1. Medveščak (Hana Panić, Antonia Ivić, Dora Zorko, Nikolina Micek, Mirta Josipa Gluhinić, Matea Martinec, Ana Varga, Nera Frajlić, Lara Buhin, Dora Kvež), 2. Dolfina 1 (Domina Pavičić, Vanja Škomrlj, Ivana Kero, Daniela Rajkovič, Anđela Perić, Helena Čović, Tina Ligutić, Mladenka Mamić, r. Franka Karabatić, Dora Šegvić, Korina Klarić, r. Gorana Bosančić), 3. Mladost (Antonija Došen, Astrid Helena Gagulić, Mia Bubanko, Ana Runtić, Valerija Agičić, Marta Batur, Stella Jovčić, Kristina Olujić), 4. Dolfina 2 (Anamarija Ivčević, Marija Bikić, Bruna Bebić, Dina Mrčela, Antea Perić, Katarina Vuknić, Paula Ruščić);

juniorke: 1. Dolfina (Dorotea Grgatović, Lucija Seleš, Anamarija Šećer, Iva Rupić, Anja Musulin, Domina Pavičić, Vanja Škomrlj, Ivana Kero);

seniorke: 1. Dolfina (Dorotea Grgatović, Lucija Seleš, Anamarija Šećer, Iva Rupić, Anja Musulin, Sara Vidan Kesić, Petra Ivančić).

Tim - kadetkinje: 1. Medveščak (Marija Kristina Mustač, Jana Tokić, Tea Rimac, Nika Jurković, Ana Radovanić, Lana Palijan), 2. ZSK (Anja Bolčević, Dora Ilić, Elena Čejka, Barbara Lažec, Petra Dalenjak, Enola Zvonarić, Virna Vranić, Iva Petković), 3. Dolfina (Nina Vuco, Mia Gabela, Karla Bosančić, Leonarda Čupić, Barbara Šakić, Tia Bilić, Karla Jonjić), 4. Mladost (Sara Kozarac, Petra Došen, Karla Došen, Veronika Feistrizer, Anja Grbajs, Julija Grgurić, Anamarija Jelašić);

mlađe juniorke: 1. Medveščak (Hana Panić, Antonia Ivić, Dora Zorko, Nikolina Micek, Mirta Josipa Gluhinić, Matea Martinec, Ana Varga, r. Dora Kvež, r. Lara Buhin, Nera Frajlić), 2. Dolfina (Domina Pavičić, Vanja Škomrlj, Ivana Kero, Daniela Rajkovič, Anđela Perić, Helena Čović, Franka Karabatić, Dora Šegvić, r. Korina Klarić, r. Gorana Bosančić), 3. Mladost (Antonija Došen, Astrid Helena Gagulić, Mia Bubanko, Ana Runtić, Valerija Agičić, Marta Batur), 4. ŠASK (Perica Međimurec, Lucija Ana Bičanić, Petra Mohenski, Ana Pejić);

juniorke:
1. Dolfina (Dorotea Grgatović, Lucija Seleš, Anamarija Šećer, Iva Rupić, Anja Musulin);

seniorke:
1. Dolfina (Dorotea Grgatović, Lucija Seleš, Anamarija Šećer, Iva Rupić, Anja Musulin).
  • Sviđa vam se članak? Preporučite ga prijateljima putem ovih servisa:
  • Pošaljite mailom
Čitajte još
Anketa
Može li Hrvatska osvojiti jednak broj medalja i na sljedećim Igrama u Tokiju?

Lige

  • Liga prvaka
  • Europska liga
Pogledaj detaljnu statistiku