S MINUS JEDAN NA UZVRAT

LP: Červar i Metalurg svladali Zagreb u Skopju

18.03.2012 u 19:26

Makedonski Metalurg iz Skopja našeg Line Červara slavio je u prvoj utakmici osmine finala rukometne Lige prvaka s 19-18 protiv Zagreba CO

Iako je vodio tri četvrtine utakmice, Zagreb je u Skopju upisao minimalni poraz koji će za tjedan dana u zagrebačkoj Areni pokušati nadoknaditi kako bi izborio plasman u četvrtzavršnicu.

Zagrebaši su u prvom poluvremenu imali i do tri pogotka viška na svom kontu, ali su u posljednjih 15 minuta sve prosuli i dozvolili svog bivšem treneru (Lini Červaru) da s prednošću dovede svoju momčad u Zagreb.

Koban za zagrebačke rukometaše bio je Žarko Marković koji je postigao sedam golova od čega su dva pala s crte sedam metara. Kod naših je Manuel Štrlek bio najefikasniji s pet golova, a Marino Marić i Zlatko Horvat dodali su po četiri.

Marin Šego je na vratima Zagreba bio nešto uspješniji po obranama od Darka Stanića. Vratar Metalurga imao je osam, a Šego 10 obrana u utakmici.