'Medvjedi' dobili Linz s uvjerljivih 4:1

• Autor: tportal.hr
  • 6.2.2011 20:51:36
  • 6.2.2011 17:58:33

U 46. kolu EBEL lige hokejaši Medveščaka će ugostiti Linz. Utakmica počinje u 18.15, a najzanimljivije trenutke pratite na tportalu

'Medvjedi austrijskog suparnika dočekuju na Šalati u Winter Classicu, a pobjeda je imperativ, jer se hrvatski klub grčevito bori za doigravanje. Ove sezone su igrali pet puta. Svaka momčad je ostvarila po jednu pobjedu u regularnom dijelu, Linz je još jednom slavio u produžetku, a hrvatski predstavnik je bio bolji oba puta nakon kaznenih udaraca.

TREĆA TREĆINA
60' kraj utakmice; Medveščak je dovio Linz sa 4:1
57' još tri minute do kraja utakmice, 'medvjedi' posve kontroliraju utakmicu
55' Linz igra na sve ili ništa, a Medveščak prijeti iz kontranapada
53' Linz je zabio gol nakon samo 10-tak sekundi igranja s igračem više. Gol je zabio Cashman. Rezultat je 4:1
53' Medveščak ima igrača manje, Filewich je dobio 2 minute
51' 'medvjedi' lijepo igraju, tribine su raspjevane
46' GOOOOOOOOOOL! 4:0 Kinasewich za zabio u trenutku kad je sudac držao uku u zraku zbog isključenja jednog Austrijanca
45' ponovno je Medveščak bolje krenuo u trećinu od suparnika, no zasad još nema promjene rezultata
41' prvi napad u nastavku imaju Austrijanci

DRUGA TREĆINA
40' kraj 2. trećine
36' u posljednjih nekoliko minuta Linz je pojačao tempo, no Kristan i obrana 'medvjeda' zasad dobro funkcioniraju
35' Kristan brani Wardu 1 na 1
33' velika prilika za Daya s igračem manje, ali pak mu je pobjegao u ključnom trenutku
32' Kinasewich i Prpic od 'medvjeda' i Mckenzie iz Linza su isključenji zbog tučnjave
31' tempo igre je malo pao, no domaćini i dalje imaju inicijtivu
25' 'medvjedi' se i dalje jako dobro kreću i pokrivaju napade Linza
22' Medveščak ima igrača više, isključen je Scholz
21' prvi buli u nastavku pripao je Medveščaku

PRVA TREĆINA
20' kraj 1. trećine
20 GOOOOOOOOOOL! 3:0 nakon samo 15 sekundi s igračem više Prpic je zabio za povećanje vodstva
20' Mayr je dobio 2. minute kazne, 'medvjedi' imaju igrača više u zadnje 22 sekunde
18' nevjerojatno kako su se sad Austrijanci izvukli, obranili su tri ili četiri izvrsna šuta u jednoj akciji
15' Medveščak jako pritišće i stvara prilike pred golom Linza
14' GOOOOOOOOOOL! 2:0 s igračem više zabio je Kinasewich
13' Linz igra s igračem manje, isključen je Schwab
11' 'medvjedi' jako dobro igraju presing na sredini leda i prijete obrani Linza
9' gosti su malo pritisnuli, no 'medvjedi' jako dobro 'otvaraju' kontre
6' GOOOOOOOOOOL! 1:0 Prpic je ušao u igru s klupe za kažnjene i nakon super dodavanja Daya pogodio za vodstvo
5' igrači Linza već punu minutu nisu uspjeli postaviti napad s igračem više
4' Medveščak igra s igračem manje; isključen je Prpic
3' odmah na startu utakmice 'u vatri' su i mladi 'medvjedi' Rendulić, Kanaet i ostatak društva
1' 'medvjedi' su osvojili prvi pak i odmah uputili opasan udarac prema suparničkom golmanu
1' igra se pred rasprodanom Šalatom u prelijepoj atmosferi