DANCI JOŠ ČEKAJU

Liga prvaka: Rubin pobjedom zadržao nadu

24.11.2010 u 20:33

U prvom dvoboju petog kola D skupine nogometne Lige prvaka Rubin je u Kazanu pobijedio danski Kopenhagen 1:0. Pogodak odluke zabio je Christian Noboa u drugoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca

Kazneni udarac je skrivio Jesper Gronkjaer igrajući rukom u kaznenom prostoru. U drugom poluvremenu danski sastav je bio daleko bolji i imao je dvije sjajne prilike, međutim udarac N'Doyea u 76. minuti je zaustavila vratnica, dok je u trećoj minuti nadoknade udarac Zohore sjajno obranio vratar Rižikov.

Ovom pobjedom Rubin je ostao u igri za plasman u drugi krug natjecanja, međutim u zadnjem kolu gostuje u Barceloni gdje je teško očekivati osvajanje bodova. Kopenhagen je ostao na drugom mjestu i kolo prije kraja ima bod više od Rusa. U vodstvu je Barcelona koju večeras očekuje ogled u Ateni protiv Panathinaikosa.

RUBIN - KOPENHAGEN 1:0