Bayern razbio Nürnberg, Pranjić asistent

• Autor: Hina
  • 14.11.2010 22:01:00
  • 14.11.2010 19:57:50

U nedjeljnim utakmicama u Bundesligi Bayern je na svom stadionu pobijedio Nürnberg sa 3:0, a Danijel Pranjić asistirao je za prvi gol. Hoffenheim je na svom travnjaku poražen od Freiburga

U 12. kolu nogometnog prvenstva Njemačke Hoffenheim je na domaćem terenu poražen od Freiburga 0-1, a strijelac pobjedničkog gola bio je Papiss Cisse u sudačkoj nadoknadi (90+1) i to mu je deseti pogodak ove sezone. Ovom pobjedom Freiburg se popeo na visoko 4. mjesto Bundeslige.

Od hrvatskih nogometaša u redovima Hoffenheima Boris Vukčević igrao je u veznom redu do 66. minute kada ga je zamijenio reprezentativac BiH Vedad Ibišević, dok Josip Šimunić nije bio u kadru za ovu utakmicu zbog ozljede. Ivica Banović proveo je utakmicu na klupi za pričuve Freiburga.

Bayern je kod kuće uvjerljivo svladao Nuernberg 3-0. Dvostruki strijelac za Bayern bio je Mario Gomez (10,75), a iz 11-erca je pogodio Philipp Lahm (57). Gomez je mogao upisati hat-trick, ali je u 87. minuti promašio 11-erac.

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić odigrao je cijeli susret za Bayern na poziciji lijevog braniča te je bio asistent za prvi pogodak Bayerna, dok je u prethodnim utakmicama igrao u veznom redu.