NOVI KIKS INTERA

Milan preuzeo vodstvo od Rejinog Lazija

10.11.2010 u 23:01

U susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Palermo 3:1 i preuzeo vodstvo na ljestvici nakon što je Lazio izgubio na gostovanju kod Cesene 0:1. Golove za 'Rossonere' zabili su Pato (19), Ibrahimović (77-11m) i Robinho (83), dok je strijelac za goste bio Bačinovič (63)

Lazio je izgubio u Ceseni, a strijelac jedinog pogotka bio je Parolo šest minuta prije kraja utakmice.

Inter je na gostovanju kod Leccea odigrao 1:1. Europski prvak je poveo golom Milita u 76. minuti, a tri minute kasnije izjednačio je Ruben Olivera.

Na ljestvici vodi Milan sa 23 boda, Lazio ima bod manje, dok je Napoli na trećem mjestu sa 21 bodom.

REZULTATI:

Roma - Fiorentina 3:2 (Simplicio 45, Borriello 51, Perrotta 77 / Gilardino 69, D'Agostino 89)
Genoa - Bologna 1:0 (Milanetto 81)
Milan - Palermo 3:1 (Pato 19, Ibrahimović 77-11m, Robinho 83 / Bačinović 63)
Chievo - Bari 0:0
Cagliari - Napoli 0:1 (Lavezzi 90+4)
Brescia - Juventus 1:1 (Diamanti 73 / Quagliarella 71)
Lecce - Inter 1:1 (Olivera 79 / Milito 76)
Catania - Udinese 1:0 (Lopez 60)
Cesena - Lazio 1:0 (Parolo 84)