BELGIJSKO PRVENSTVO

Raspucani Anderlecht i Club Brugge odigrali 2:2

07.11.2010 u 22:07

Suparnici Dinama i Hajduka u europskoj ligi Anderlecht i Club Brugge odigrali su u derbiju 14. kola belgijskog prvenstva bez pobjednika 2:2

Brugge kojeg je Dinamo u četvrtak pobijedio 2:0 prokockao je vodstvo od 2:0 i to u posljednje dvije minute prvog dijela. Brugge je poveo golovima Dalmata (6) i Geraertsa (21), a u akciji za prvi gol je sudjelovao mladi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Skorašnji Hajdukov suparnik je izjednačio u završnici prvog poluvremena. Prvo je u 44. minuti smanjio Juhasz, a potom je Lukaku u prvoj minuti sudačke nadoknade izjednačio na 2:2. U drugom poluvremenu nije bilo golova.

Anderlecht se trenutačno nalazi na drugom mjestu belgijskog prvenstva iza vodećeg Genka, dok je Club Brugge na devetom mjestu.