PRIJENOS UŽIVO

Hajduk na Poljudu izgubio s 2:3 od Zenita

04.11.2010 u 20:59

Nogometaši Hajduka u 4. kolu Europske lige igraju protiv Zenita na Poljudu. Pobjeda bi 'bijele' gurnula samo na korak od prolaska skupine, a i remi ih ostavio u prilici da se bore za europsko proljeće

Oslabljeni Zenit, bez nekolicine standardnih prvotimaca, stigao je u Split na megdan Hajduku. Ruska momčad gotovo je sigurni pobjednik skupine, a Hajduk se sa AEK-om i Anderlechtom bori za drugo mjesto. Na prepunom Poljudu 'bijeli' traže barem bod!

Hajduk - Zenit 2:3

90'+3 Kraj utakmice
90'+3 Zenit mudro čuva loptu; očito ništa od čuda
90'+2 Dobro ubacivanje Oremuša, Zenit se obranio
90'+1 Igrati će se 3 minute sudačke nadoknade
90' Šut Anasa Sharbinija, novi korner
90' Korner za Hajduk, svi su u kaznenom prostoru Zenita
88' Hajduk ponovno srlja, napadi nisu organizirani i Zenit se bez problema brani
85' Sve lopte idu prema Ibričiću, no on je jako dobro čuvan
84' Poljud je proključao, ima li Hajduk snage za izjednačenje?
82' GOOOOOOOOOL! 3:2 za Zenit. Vukušić zabio nakon loše procjene Malafejeva i dao priliku Hajduku za malo čudo
82' Izvrstan volej Vukušića, ali Malafejev fenomenalno brani
80' Ruski navijači zapalili nekoliko baklji, imaju itekako razloga za slavlje
78' Ljubičić ponovno puca s ruba kaznenog prostora, no i taj udarac je neprecizan
77' Konačno i pokušaj Vukušića, no bio je to preslab udarac za iskusnog golmana Zenita
76' Buharov je u zaleđu; Poljud je zanijemio na trenutak
72' Hajduk ima laganu dominaciju, no sve su to jalovi i neizrađeni napadi
70' Nakon kratke akcije Ibričić je uputio oštru loptu u peterac, no tamo nije bilo nikoga od njegovih suigrača
70' Anas Sharbini je izborio korner za Hajduk
68' GOOOOOOOOOL! 3:1 za Zanit, za Hajduk je zabio Marin Ljubičić s pet metara
67' Fajzulin puca 'slobodnjak', Subašić izvrsno brani
66' Anas Sharbini dugom loptom traži Ibričića, no do jučer najbolji igrač Hajduka ni večeras ne pokazuje baš ništa
64' Zenit ponovno preuzima igru, svaki napad sve je opasniji
62' Mlaki udarac Ljubičića s lakoćom hvata golman Zenita
60' Šut Rosine, brani Subašić
60' Ponovno Vejić spašava, glavom izbija loptu ispred ruskih napadača
59' Vejić izbija krajnjim naporom jedan ubačaj ruskih igrača s desne strane
56' Korner za Hajduk, Ljubičić puca glavom, ali lopta odlazi pored gola
55' Tek nakon tri primljena pogotka igrači Hajduka uspjevaju odigrati nekoliko dobrih dodavanja
53' Šut Anasa Sharbinija s 20 metara, ruski igrači s lakoćom blokiraju
51' GOOOOOOOOOL! 3:0 za Zenit. Rosina puca s bijele točke, Subašić brani, ali Rosina ponovno dolazi do lopte i zabija za 3:0
50' Novi jedanaesterac za Zenit! Opet je Jurica Buljat zgriješio
49' Ubacivanje Strinića s lijeve strane, Malafejev s lakoćom hvata ispred Vejića
47' GOOOOOOOOOL! 2:0 za Zenit. S bijele točke zabio je Huszti
46' Jedanaesterac za Zenit! Jurica Buljat je uklizao Buharovu s leđa
46' Počeo je drugi dio, s centra je krenuo Hajduk

45' Kraj prvog poluvremena!
45' Rossina puca s 10 metara, Subašić bravurozno spašava svoju mrežu
43' Hajduk je konačno u napadu, no nema ni najmanje opasnosti za golmana Malafejeva
42' Huszti puca dobro, Subašić nespretno izbacuje loptu u korner
40' Ionov sam pred Subašićem, no splitski golman stiže prije do lopte
39' Splićani i dalje ne uspjevaju uspostaviti igru, Zenit je non stop u napadu i ponovno dobro prijeti
37' Šut Fajzulina, blokira Bulku
36' Bulku puca s više od 30 metara, lopta odlazi pored gola
33' Hajduk je u šoku i igračima trenera Vučevića trebat će dodatna snaga da se vrate u utakmicu
31' Nakon kornera Subašić je bravurozno obranio šut Maire, no lopta se odbila do Ionova koji s 10-tak metara pogađa za vodstvo Zenita
31' GOOOOOOOOOL! 1:0 za Zenit
28' Ruska momčad i dalje ima veliku premoć u držanju lopte, no srećom to nezna kapitalizirati
27' Atmosfera na Poljudu je izvrsna i itekako poticajna za nogometaše na travnjaku
25' Rosina puca lijevom nogom, srećom lopta odlazi pored gola
23' Velika prilika za Tomasova, lopta odlazi u korner
21' Kontra Hajduka, Anas Sharbini puca loše pored gola
19' Zenit prijeti sve opasnije; Hajdukova obrana je na 100 muka
18' Subašić spašava opasno ubacivanje lopte u peterac
17' Novi pokušaj Anjukova; lopta odlazi pored gola
16' Šut Anjukova s 25 metara, lopta odlazi visoko iznad gola Subašića
13' 'Slobodnjak' za Zenit s 20 metara iskosa, Meira puca glavom preko gola
11' I dalje traje pritisak ruske momčadi, srećom bez dramatičnih posljedica po Hajduk
9' Šut Tomasova nakon kontre, izravno u golmana
8' Zenit sve jače stišće oko kaznenog prostora Hajduka
6' Hajduk zasad ne uspjeva organizirati napad, Zenit ima puno veće ambicije
4' Maloča je dobro prekinuo jedan napad Rusa, no lopta je otišla u aut
3' Denisov je izborio 'slobodnjak' na sredini travnjaka
1' Utakmica je počela, Zenit je u napadu