INCIDENT

Pogledajte: Bijesan povukao 'kralja' za uho

18.10.2010 u 09:05

Real je lakše od očekivanog prošao gostovanje kod Malage (4:1), ali na poluvremenu je došlo do sukoba domaćeg napadača Alberta Luquea i gostujućeg braniča Pepea

Napadač Albert Luque je prvo poluvrijeme promatrao s klupe, ali teško mu je pao zaostatak 2:0 protiv 'kraljeva'. Nasrnuo je na Pepea i povukao ga za uho, a veću gužvu su spriječili prisebniji i smireniji igrači obje momčadi.

'Pepe nema srama ni odgoja. On ne zaslužuje nositi Realov dres', rekao je Luque, a zatim objasnio zašto je poželio biti pedagog.

'Pepe je rekao da pogledam semafor i odbio je priznati da me je uvrijedio', dodao je nervozni Luque koji je ušao u igru u 52. minuti, kad je već bilo 0:3, ali nije bitnije promijenio tijek utakmice.