Nikica Jelavić ozlijeđen i upitan za Izrael

• Autor: N. M.
  • 2.10.2010 19:20:13
  • 2.10.2010 18:34:10

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikica Jelavić igrao je do 77. minute za Rangers koji je u 7. kolu škotskog prvenstva kao gost svladao Hearts u Edinburghu sa 2:1. Naš internacinalac zaradio je ozljedu i navodno je upitan za nastup protiv Izraela

Rangersi su dobili Hearts, no izgubili su Nikicu Jelavića. Naš reprezentativac igrao je do 77. minute i onda je morao biti zamijenjen zbog ozljede zgloba. Prve prognoze koje se čuju iz Škotske najavljuju izostanak hrvatskog reprezentativca sa skorašnje utakmice Hrvatske u Izraelu.

Inače, u spomenutoj utakmici poveli su domaći pogotkom Skacela (12), izjednačio je Lafferty (80) koji je u igru ušao umjesto Jelavića, da bi pobjedu gostima osigurao Naismith (90+4).