'Modri' u Solunu love bod(ove)

• Autor: tportal.hr
  • 30.9.2010 22:56:03
  • 30.9.2010 20:55:00

Dinamo od 21 sat igra utakmicu drugog kola Europske lige skupine D. 'Modri' gostuju kod grčkog PAOK-a, a tekstualni prijenos pratite na tportalu

Hrvatski prvak je startao pobjedom u Maksimiru protiv Villarreala, dok je solunski prvoligaš osvojio bod kod belgijskog predstavnika Cluba Bruggea. Dinamo bi eventualnim drugim trijumfom u nizu stigao blizu ostvarenja sna kojeg u zadnjih 40 godina nije ispunila niti jedna generacija 'modrih' nogometaša – prezimljavanja u Europi.

PAOK: Krešić – Boussaidi, Cirillo, Contreras, Sznaucner – Garcia, Vitolo – El Zhar, Ivić, Vieirinha - Muslimović
Dinamo: Kelava – Etto, Bišćan, Tonel, Cufre – Chago – Vrsaljko, Sammir, Badelj, Ibanez - Rukavina

PAOK - Dinamo 1:0

90+3' - Dinamo u sudačkom vremenu nije uspio ništa napraviti, kraj utakmice
90' - tri minute sudačke nadoknade
89' - Krešić nije uspio dohvatiti loptu, Vrsaljko ju je vratio na peterac, a Bećiraj je bio prekratak
86' - nema više prave igre, igra se s prekidima
83' - Bećiraj je ušao umjesto Rukavine
82' - Morales je iz slobodnjaka pogodio živi zid, a Rukavina napravio prekršaj u napadu
79' - previsoka lopta Sammira za Rukavinu
76' - nakon Tomečaka, trener Halilhodžić uvodi Moralesa
75' - povratna lopta Ibaneza, Sammir je snažno pucao, ali ravno u Krešića, u nastavku akcije novi udarac Sammira blokirala je PAOK-ova obrana
69' - Dinamo više ne izgleda sigurno u obrani, 'modri' su krenuli otvorenije, ali ne mogu stvoriti izglednu situaciju za pogodak
66' - Chagin udarac s 25 metara nije išao u okvir vratiju
64' - udarac Muslimovića s desne strane iskosa ukrotio je Kelava
63' - Sammir je oštro ubacio, ali su Grci očistili
60' - Tonel se poigravao, ali je na kraju spasio stvar
56' - GOOOOL - 1:0 - Ivić je realizirao ubačaj. Lopta je preletjela cijelu obranu Dinamovaca i on je nogom s nekoliko metara svladao Kelavu
54' - slobodnjak Sammira, a lopta je od živog zida otišla zamalo preko grede
53' - Vitolo je igrao rukom na rubu kaznenog prostora, slobodan udarac za Dinamo
51' - Ibanez je uletio u zaleđe, hitri Argentinac svojom brzinom ne da mira grčkoj obrani
48' - Sammir je povukao od centra, ali nije mogao sam protiv cijele obrane PAOK-a
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog dijela u kojem nije bilo pravih prilika
44' - odlična lopta Badelja za Ettoa, koji je loše izveo centaršut
43' - Contreras je ubacio, ali samo do Kelave
42' - Ibanez je zasprintao i zamalo 'ukrao' loptu Sznaucneru
40' - Bišćan je požutio
38' - kombinirali su 'modri' na rubu kaznenog prostora PAOK-a, ali na kraju su Grci otklonili prijetnju
37' - loš ubačaj Vitola, lopta za Kelavu
35' - Badelj se odlučio za udarac, ali nedovoljno snažno za Krešića
32' - neugodan ubačaj Cufrea s lijeve strane, ali je Krešić opet na mjestu
30' - korner za 'modre', ali sigurno izlazi i hvata Krešić
27' - ubačaj Garcije u kazneni prostor Dinama netko je dirao glavom, ali je lopta prošla pored desne vratnice
24' - Dinamo dosta preskače igru dugim loptama, ali to nije dalo rezultata
21' - Vierinha je pokušao iz daljine, ali nije bilo posla za Kelavu
18' - zasad su jedna i druga obrana sigurne, nema nikakvih prilika
15' - Boussaidi se ozlijedio pa je strateg Grka prisiljen na prvu zamjenu
12' - Dinamo je primirio PAOK-ove igrače i navijače
10' - presing Grka je zasad bezuspješan, Dinamo sjajno kontrolira loptu, ali nema preciznosti u završnici
8' - pokušao je Ibanez, ali njegov udarac je otišao preko grede
6' - stadion je pun, atmosfera vatrena
5' - pokušao je Sammir, ali nije bilo opasnosti za domaćeg vratara Krešića
2' - slobodnjak za PAOK, ali odmah nakon njega i prekršaj domaćih napadača nakon ubacivanja
1' - počela je utakmica