LIGA PRVAKA - 2. KOLO

Manchester United na vrućoj 'Mestalli'

29.09.2010 u 20:40

Danas su na rasporedu ostale utakmice drugog kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. U večernjem terminu je sedam susreta dok su svoj okršaj ranije odigrali Rubin i Barcelona (1:1)

Najzanimljivije trenutke sa utakmica pratite na tportalu

SKUPINA A

Tottenham – Twente 4:1

85' - GOOOOL - odlični Bale je ušao s lijeve strane i bio neumoljiv ispred nemoćnog vratara Mihajlova
82' - Lennon je zamijenio Modrića
64' - GOOOOL - Kuiper je u 16 metara igrao rukom, a Pavljučenko je još jednom realizirao udarac s bijele točke
61' - prekršaj Van der Vaarta koji je dobio drugi žuti karton, 'spursi' su s igračem manje
56' - GOOOOL - gosti su se brzo vratili u igru preko Chadlija
50' - GOOOOL - Pavljučeno je precizan s 11 metara, Bale je izborio drugi kazneni udarac za 'spurse'
47' - GOOOOL - ubačaj u kazneni prostor, Crouch je glavom spustio loptu za Van der Vaarta koji je postigao sjajan gol
42' - Van der Vaartu je jedanaesterac obranio Mihajlov. Crouch je izborio bijelu točku, ali najbolja prilika za Tottenham nije iskorištena
U sastavu domaćina Modrić je među prvih 11, Kranjčar i Ćorluka na klupi, a Pletikosa nije u kadru za dvoboj s Nizozemcima

Inter - Werder 4:0

81' - GOOOOL - Eto'o je još jednom brži od njemačke obrane, prešao je i Wiesea i lagano gurnuo loptu u mrežu
34' - GOOOOL - pravi potop gostujućed družine, sada je precizan bio Sneijder
27' - GOOOOL - još jedan ubod kamerunskog reprezentativca Eto'oa. Werder je kao i u prvom kolu katastrofalno ušao u susret
21' - GOOOOL - aktualni prvak je došao u vodstvo preko Eto'oa koji je pobjegao njemačkoj obrani, izbjegaop zaleđe i gurnuo loptu pored nemoćnog Wiesea

SKUPINA B

Hapoel – Lyon 1:3

90+4 ' - GOOOOL - Pjanić je potvrdio pobjedu Francuza
79' - GOOOOL - Lovren je skirivio jednaesterac koji je realizirao vratar Enyeama
36 - GOOOOL - lijevi bočni Lyona Bastos je još jednom zatresao mrežu
7' - GOOOOL - Briand je zaustavljen prekršajem od strane Badiera, a siguran s 11 metara je Bastos, Lyon vodi
Lovren igra od prve minute u zadnjoj liniji 'lavova'

Schalke - Benfica 2:0

85' - GOOOOL - Huntelaar se specijalizirao za golove u završnicama
73' - GOOOOL - napokon je pao pogodak u Gelsenkirchenu, a na radost domaćih navijača s desne strane iskosa je pogodio Farfan
66' - Jones je zamijenio Rakitića
45' - nema golova nakon prvog dijela, Rakitić je jedan od istaknutijih u redovima Schalkea, ali Benfica je bolja momčad
Rakitić je u prvih 11 bundesligaša

SKUPINA C

Valencia – Manchester United 0:1

85' - GOOOOL - i Mestallla je vidjela pogodak, ali na žalost većeg dijela stadiona pogodio je Hernandez koji je ušao osam minuta ranije
45' - bilo je opasnih situacija s obje strane, ali mreže su mirovale
Gosti su oslabljeni neigranjem Rooneyja i Giggsa

Rangers - Bursaspor 1:0

18' - GOOOOL - Naismith je pogodio za Škote

SKUPINA D

Panathinaikos – Kobenhavn 0:2

48' - Gilberto Silva je igrao rukom i dobio drugi žuti, domaćin je u sve težoj situaciji
37' - GOOOOL - tribine su bijesne, Danci su još jednom šokirali atenskog prvoligaša, sada je strijelac bio Vingaard
28' - GOOOOL - Danci nastavljaju šokirati. U vodstvo ih je doveo nekadašnji napadač Panathinaikosa N'Doye

Rubin - Barcelona 1:1