HAJDUK PRAZNIH RUKU

Špaco: Bili smo naivni u napadu, još naivniji u obrani

17.09.2010 u 09:37

Hajduk je u svojoj prvoj utakmici Europske lige u Ateni poražen od AEK-a 3:1. Ni Subašićev obranjen jedanaesterac nije bio dovoljan da 'bili' neporaženi napuste Grčku. Trener splitske momčadi smatra da je to sve danak neiskustvu

Nakon uvjerljivog poraza od AEK-a u Ateni, trener Hajduka Stanko Poklepović bio je realan. Zna kakvu momčad ima i protiv koga je igrao.

'Imali smo puno prilika, ali bili smo naivni u završnici, a još naivniji prema nazad, jer smo primili lake golove. Mi smo mlada momčad, ali mogli smo ipak izvući bolji rezultat. Trebaju nam ovakve utakmice da nam se u budućnosti ne bi događale ovakve stvari', kazao je trener 'bilih'.

Najbolji igrač Hajduka Senijad Ibričić rezonira slično kao i njegov trener.

'Naivno smo primili prvi pogodak, onda smo se brzo vratili. Da smo poveli, bilo bi drugačije, u nastavku smo se povukli i primili dva glupa gola. Znali smo da će AEK napasti u drugom poluvremenu, a mi smo se previše povukli i otvarali im prostor. Bilo je samo pitanje kada ćemo dobiti gol.'