WALCOTT BLISTAO

Arsenalova rapsodija, Tottenham se izvukao

21.08.2010 u 18:48

U susretu drugog kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je na gostovanju pobijedio Stoke City 2:1

Oba gola za londonski sastav zabio je Gareth Bale (20, 30), dok je strijelac za domaći sastav bio Ricardo Fuller (25). Tri minute prije kraja domaćini su žestoko protestirali jer je jedan branič Tottenhama zaustavio udarac sumnjivo blizu gol linije. Ni usporena snimka nije otkrila istinu, ali sudac nije priznao gol. Vedran Ćorluka je jedini od trojice hrvatskih igrača u redovima Spursa koji je nastupio na stadionu Britannia i odigrao je cijelu utakmicu. Luka Modrić je ozlijeđen, dok je Niko Kranjčar bio na klupi za pričuve.

Bolton je na gostovanju pobijedio West Ham 3:1, a Ivan Klasnić nije nastupio. Strijelci za Bolton bili su Matthew Upson (48-autogol) i Johan Elmander (68, 84), dok je pogodak za West Ham zabio Mark Noble (79-11m).

Blackburn je na gostovanju izgubio od Birminghama 1:2, a Nikola Kalinić je za Roverse igrao do 84. minute.

Arsenal je deklasirao novaka u elitnom društvu Blackpool 6:0.