ŠPANJOLSKI SUPERKUP

Desetkovana Barca izgubila od Seville

15.08.2010 u 12:40

U prvoj utakmici španjolskog Superkupa prvak Barcelona poražena je u Sevilli od istoimenog domaćina, prošlogodišnjeg pobjednika Kupa s 1:3

U prvoj utakmici španjolskog Superkupa Sevilla je u subotu navečer na domaćem terenu pobijedila Barcelonu 3:1. Uzvrat je 21. kolovoza u Barceloni. Povela je Barca pogotkom Zlatana Ibrahimovića u 20. minuti, a Sevilla je do preokreta i pobjede došla u drugom poluvremenu golovima Luisa Fabiana (62) i Frederica Kanoutea (73, 83).

Barcelona je igrala bez prvog vratara Valdesa, veznjaka Xavija i Inieste, stopera Puyola i Piquea, te novopridošlog napadača Davida Ville. Od standardnih prvotimaca Barce na terenu su bili samo Dani Alves, Seydou Keita, Eric Abidal i Zlatan Ibrahimović, kojeg je u 52. minuti zamijenio Lionel Messi.