Mladi 'kockasti' uvjerljivi protiv Norveške

• Autor: tportal.hr
  • 11.8.2010 19:46:37
  • 11.8.2010 17:32:11

U 17.30 sati na varaždinskom stadionu hrvatska selekcija U-21 odmjerit će snage s vršnjacima iz Norveške. Upravo protiv tog protivnika počela je lijepa priča o ovoj generaciji

Hrvatska je 5. rujna prošle godine slavila u Norveškoj sa 3:1, a izbornik Ladić slavodobitno je klicao: 'Ovo je prava, zrela momčad koja je odigrala izvanredno.' Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Hrvatska - Norveška 4:1

gotova je utakmica
90' - Kreilach je sa 25 minuta briljantno pogodio za 4:1
90' gool za Hrvatsku
82' - Lovren iz gužve je bio naspretniji i potvrdio pobjedu Hrvatske
82' - gool za Hrvatsku
75' - sasvim drugo lice mladi nogometaši pokazuju u drugom poluvremenu. No ipak, ne može se reći da se ne trude
64' - ponovno je opasno u našoj obrani. Drastično je pala igra naših.
54' - Ladićevi izabranici su skoro prosuli sve. Kelava je uspio obraniti udarac Henriksenu.
52' - gosti su uspjeli smanjiti rezultat na 2:1 zahvaljujući Henriksenu
52' - gool za Norvešku
46' - izbornik Ladić se odlučio na prvu izmjenu pa je tako u svlačionici ostavio Palića a umjesto njega u igru je ušao Kreilach
46' - započeo je i drugi dio ogleda u Varaždinu
45' - završilo je prvo poluvrijeme u kojem je Hrvatska potvrdila svoju dominaciju nad Norveškom
41' - nova prilika za Hrvatsku, Oremuš je ubacio do Perišića koji iz blizine promašuje loptu
38 ' - prvi žuti karton na utakmici dobio je Palić.
25' - vrlo lijepa akcija Mate Jajala koji je sve napravio sam i na kraju povećao vodstvo Hrvatske na 2:0
25' - gool za Hrvatsku
23' - Jajalo tuče iz daljine, ali ništa od svega.
20' - mladi 'kockasti' su skoro povećali vodstvo. Pucao je Vukušić čiji udarac brani norveški golman, no Oremuš nije uspio stići do lopte
16' - Hrvatska je na gostovanju već pobijedila Norvešku od koje je vidljivo jača
15' - nova prilika za Ladićeve izabranike, ali nažalost od svega ništa. Vukušićev udarac glavom bio je neprecizan.
3' - Palić iz kornera, Lovren glavom za 1:0
3' – gool za Hrvatsku.
1' – počela je utakmica u Varaždinu

HRVATSKA: Kelava - Vida, Lovren, Maloča, Vrsaljko - Jajalo, Badelj - Oremuš, Perišić, Palić - Vukušić;
NORVEŠKA: Staw - Thomassen, Rogne, Nordveit, Hedenstad - Singh, Fellah, Parr, Lekven - Stokkelien, Elyounousi