EUROPA LIGA

Cibalia poražena u 82. minuti

15.07.2010 u 21:07

Pred igračima Cibalije prvi je nastup u službenim europskim kupovima, klupsku povijest vinkovačkog ponosa ispisivat će sjevernoirski Cliftonville s kojima se sučeljavaju večeras u 20.45 sati

Dosad je Cibalia dva puta izašla u Intertoto kup i uspješno prošla tri prepreke, ali na ovoj razini još nikada nisu igrali. Momčad Stanka Mršića tijekom ljeta je dramatično promijenjena, ali i nakon plimnog vala odlazaka vinkovačkoj momčadi ostalo je još snage. Tekstualni prijenos utakmice pratite na tportalu.

Cliftonville - Cibalia

90' - završila je utakmica
86' - Caldwell opet prijeti, ali Matković brani
82' - isplatili su se napori domačina. Caldwell je pogodio za vodstvo Cliftonvillea
82' - gool za Cliftonville
80' - opet prijete domaćini. neprecizno je pucao Caldwell
80' - još je deset minuta ostalo do završetka utakmice. Kako sada stvari stoje golove nećemo vidjeti
72' - u posljednjim trenucima domaćini su malo više stisli, no zasad nemaju način kako probiti obranu Cibalije
65' - dugo je bilo zatišje, da bi sada pucao neprecizno Scannell
59 ' - prvi žuti karton za sjevernoirsku momčad, dobio ga je Donaghy
58' - vinkovčani su preuzeli inicijativu. Puca je Jurić, ali neprecizno
54' - puca Božić, ali neprecizno
48' - prvi prijete domaćini preko McMullana, ali Matković je na mjestu
46' - započelo je drugih 45 minuta
45' - završilo je prvo poluvrijeme
43' - Lučić tuče, ali Connelly brani
39' - nakon izvedenog kornera puca Kresinger, ali promašuje gol
33' - opet prijete Vinkovčani. Pucao je Radetić, ali Connolly brani
31' - nakon što se dugo ništa nije događalo, eto udarca Lučića iz slobodnog udarca, ali neprecizno
26' - Vinkovčani igraju dosta oštro, pa su se zaredali njihovi prekršaji, odnosno slobodni udarci Cliftonvillea
15' - prvi žuti karton na utakmici, dobio ga je Jurić
6' - prijete i Vinkovčani i to preko Grgića, ali Connolly brani
5' - prva prilika na utakmici, tukao je McMullan, ali neprecizno
4' - igra se čvrsto, a već je žuti karton zaradio Matković
1' - započela je utakmica