Eduardo igrao za Arsenal protiv Stokea

• Autor: Hina
  • 23.1.2009 13:13:30
  • 21.1.2009 23:00:30

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije i Arsenala Eduardo da Silva odigrao je svih 90 minuta u prijateljskom susretu rezervi 'Topnika' i Stoke Cityja

Utakmica je završila rezultatom 2:2, a Eduardo je imao jednu lijepu priliku. Oba pogotka za londonski sastav postigao je Wilshere (24, 76), dok su strijelci za Stoke bili Page (19) i Thorley (59). Arsenal je utakmicu zaključio s deset igrača nakon što je Randall isključen u 67. minuti.

Bio je to drugi Eduardov nastup nakon što je u prosincu prošle godine odigrao prvo poluvrijeme u susretu rezerva protiv Portsmoutha. Eduardo je na toj utakmici lakše ozlijedio ložu desne noge zbog čega je morao usporiti s oporavkom nakon teškog loma noge koji ga je udaljio s terena na 11 mjeseci.