Dinamov Morales strijelac za Čile

• Autor: D. K.
  • 6.5.2010 10:43:29
  • 6.5.2010 10:05:30

Dinamov veznjak Pedro Morales postigao je prvi pogodak za Čile u pobjedi 2:0 nad Trinidadom i Tobagom u prijateljskom ogledu i tako povećao svoje izglede da ga izbornik Bielsa uvrsti na popis igrača za Svjetsko prvenstvo

U srijedu navečer Čile je odigrao prijateljsku utakmicu s Trinidadom i Tobagom koju su domaćini lakoćom dobili sa 2:0. Golove za Čile postigli su igrač Dinama Pedro Morales silovitim udarcem u prvoj minuti te Sebastian Toro u 49.

Ovo je bila prilika izborniku Marcelu Bielsi da provjeri neke nove igrače s obzirom na to da nije mogao računati na svoje najbolje igrače koji igraju u Europi.

Morales je za svoju reprezentaciju igrao 82. minute, a vrlo lijepim pogotkom je skrenuo pažnju na sebe i možda ga izbornik ipak pozove na Svjetsko prvenstvo.

Argentina je također, kao i Čile, bez svojih najboljih igrača koji igraju u Europi odigrala prijateljsku utakmicu. Izabranici Diega Maradone lako su došli do pobjede nad Haitijem 4:0. U svom premijernom nastupu za 'gauče' dva gola je postigao Facundo Bertoglio koji je član Colona de Santa Fe. Ostale golove postigli su Palermo i Blando.