BARCA JOŠ DOSTIŽNA

Preokret Reala, Ronaldova golčina

15.04.2010 u 22:19

Nakon što je Barcelona s lakoćom svladala Deportivo sa 3:0 i odvojila se na šest bodova prednosti, igrači Reala nisu imali pravo na pogrešku u svom dvoboju u Almeriji

Ronaldo je uhvatio obranu na spavanju

Kraljevski klub i njihovi navijači bili su neugodno iznenađeni pogotkom domaćeg igrača Crusata u 14. minuti. Pritisak gostiju smanjio je sjajnim solo prodorom i egzekucijom Cristiano Ronaldo 13 minuta kasnije, no preokret je došao tek u 69. minuti.

Prije pogotka Van der Vaarta, koji je Real održao u igri za naslov, Guti je pogodio stativu, a udarac Higuaina domaća obrana zaustavila je na gol liniji.

Do kraja prvenstva ostalo je još šest kola, a tijekom vikenda Barcelona će igrati gradski derbi kod Espanyloa. Real očekuje Valenciju.