SAMO JE BENITEZU JASNO

Video koji ilustrira kaos u Liverpoolu

05.04.2010 u 16:02

Liverpoolu je kod Birmingham Cityja trebala isključivo pobjeda kako bi ostao u ravnopravnoj borbi za četvrto mjesto u Premiershipu. Meč je okončan rezultatom 1:1, a trener gostiju sve je šokirao izmjenom u 65. minuti

Tada je, naime, umjesto Fernanda Torresa uveo Davida N'Goga. Ne morate biti posebno pažljiv pratitelj nogometnih zbivanja da znate da se takve izmjene rade samo ako je dvoboj već odlučen. Torres je samo kratko zamahnuo glavom u znak negodovanja, ali lice kapetana Gerrarda govorilo je više od svih komentara zajedno.

'Bio je to logičan potez. Ne, Fernando nije ozlijeđen, ali bio je umoran jer smo tijekom tjedna 60 minuta igrali s igračem manje i trebao mi je par odmornih nogu', rekao je mirno Benitez zbunjenim novinarima nakon dvoboja.

N'Gog je u završnici promašio izglednu priliku za pobjedu, a Torres je sjedio na klupi i gledao.

Slučajno ili ne, Torres je preko francuske televizije poslao jednu diskretnu poruku:

'Htio bih da ove godine, kad već ne možemo mi, naslov osvoji Arsenal. Njihov trener Wenger radi izvanredan posao i taj koncept zaslužuje da ga se kopira i u drugom klubovima.'