Pogledajte: Snažni vjetar zabio nevjerojatan gol

• Autor: D. S.
  • 3.3.2010 13:50:09
  • 3.3.2010 13:08:36

U utakmici njemačkih niželigaša Wimsheim je svladao Grunbach sa 2:1, a prvi pogodak za domaćina postigao je, ma koliko to čudno zvučalo, vjetar

Svi oni koji su prisustvovali susretu Wimsheima i Grunbacha mogli su se uvjeriti koliko vjetar može biti saveznik jednoj momčadi. Gostujući nogometaš u 57. minuti ispucavao je loptu, no ona je u zraku pred jakim naletom vjetra promijenila smjer, vratila se natrag, udarila u zemlju i svladala nemoćnog vratara. Sudac je taj neobičan pogodak upisao kao autogol.

Šokirani gosti su sedam minuta kasnije izjednačili, ali tri boda Wimsheimu je golom s 25 metara u 77. minuti donio Thomas Bommel. Ipak, o njegovom pogotku se malo pričalo jer mu je vjetar uzeo veći dio slave.