HSV UOČI UZVRATA S PSV-OM

Petrić: Bez primljenog gola sada smo favoriti

19.02.2010 u 13:16

Hrvatski reprezentativac koji igra u HSV-u bio je jedan od ključnih igrača svoje momčadi u pobjedi protiv PSV-a u prvoj utakmici šesnaestine Lige UEFA. Naime, nad Petrićem je napravljen prekršaj za jedanaesterac koji je u pobjedu pretvorio Jansen

HSV s prednošću 1:0 putuje na uzvrat u Eindhoven. 'Krivac' za prednost Nijemaca jest i naš Mladen Petrić, kojeg su u 27. minuti prekršajem zaustavili gosti, a sudac je pokazao na bijelu točku s koje je jedini gol na utakmici postigao Jansen.

'Bila je to iznimno teška utakmica, a posebno nam je važno bilo ne primiti gol i mislim da smo sada mi favoriti. Odlično smo odigrali prvo poluvrijeme, PSV je pak bio bolji nakon povratka s odmora te je čak stvorio više prigoda nego mi. Međutim, gol nismo primili, a vjerujem da ga u Nizozemskoj možemo postići i da ćemo tako osigurati plasman dalje', rekao je Petrić za klupske stranice.

Bolji iz ovog ogleda igrat će u osmini finala s boljim iz dvoboja Athletic Bilbaa i Anderlechta.