Dva gola Petrića, HSV-u samo bod

• Autor: Hina
  • 6.2.2010 18:17:11
  • 6.2.2010 17:57:59

Hrvatski nogometni reprezentativac Mladen Petrić postigao je dva pogotka za Hamburger SV u 21. kolu njemačkog prvenstva, ali njegova je momčad osvojila tek bod na gostovanju kod Solde i njegovog Kölna u utakmici koja je završila 3:3

Petrić je postigao pogotke za 2-1 i 3-1 vodstvo svoje momčadi u 36. minuti, odnosno u 50. kada je uspješno izveo kazneni udarac, a igrao je do 90. minute kada ga je zamijenio Ruud van Nistelrooij.

Ivica Olić odigrao je prvo poluvrijeme za Bayern koji je na gostovanju kod aktualnog prvaka Wolfsburga slavio sa 3-1 te je asistirao za drugi pogodak svoje momčadi koji je u 26. minuti postigao Daniel van Buyten.

Ovom pobjedom Bayern bodovno se izjednačio na čelu ljestvice s Bayerom iz Leverkusena koji je na gostovanju u Bochumu odigrao 1-1.

Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Schalke 04 koji je na gostovanju u Freiburgu odigrao 0-0, te tako za vodećim dvojcem zaostaje tri boda. Ivica Banović igrao je za Freiburg od 71. minute.

Josip Šimunić sudjelovao je u 2-1 domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv Hannovera 96 odigravši svih 90 minuta.

REZULTATI 21. KOLA:
Wolfsburg - Bayern 1:3 (Grafite 90+1/Robben 2, Van Buyten 26, Barzagli 57-ag)
Köln - Hamburger SV 3:3 (Mohamad 31, Novakovič 75, Chihi 88/Jansen 2, Petrić 36, 50-11 m)
Freiburg - Schalke 0:0
Bochum - Bayer 1:1 (Dedič 68/Derdiok 45)
Hoffenheim - Hannover 96 2:1 (Carlos Eduardo 35, Salihović 40-11 m/Kone 57)