KIKS ARSENALA

Kalinić zabio za pobjedu, Chelsea na vrhu

27.01.2010 u 23:16

U susretu 23. kola engleskog nogometnog prvenstva Blackburn je na Ewood Parku pred 22.000 gledatelja pobijedio Wigan 2:1, a pobjednički pogodak za Roverse postigao je hrvatski nogometaš Nikola Kalinić u 76. minuti

Bio je to prvi Kalinićev gol u prvenstvu, te šesti od kada je stigao u Blackburn. Prvi gol za domaći sastav postigao je Morten Gamst Pedersen u 20. minuti, a strijelac za goste bio je Gary Caldwell (57).

Od prve minute susreta zaigrao je i Eduardo da Silva u susretu između Arsenala i Aston Ville. Utakmica je završila bez pogodaka, a Eduardo je igrao do 62. minute kada je umjesto njega u momčad ušao Nicklas Bendtner.

Na vrh ljestvice se pobjedom 3:0 protiv Birminghama, koji je imao 12 utakmica u nizu bez poraza, vratio Chelsea sa 51 bodom, na drugom mjestu je Manchester United s bodom manje, ali i utakmicom više, dok je Arsenal na trećem mjestu sa 49 bodova.