BAYER DRŽI VRH

Petrić golom potvrdio pobjedu HSV-a

16.01.2010 u 17:43

Odigrano je pet dvoboja 18. kola Bundeslige, a najzanimljiviji dvoboj za hrvatske pratitelje nogometa odigran je u Hamburgu, gdje je gostovao Freiburg

HSV je izborio pobjedu rezultatom 2:0, a gol Jansena iz sedme minute u potvrdu nova tri boda pretvorio je u 55. minuti Mladen Petrić, koji je odigrao čitav susret. U redovima poraženih 90 minuta je odradio Ivica Banović, dok je Mensur Mujdža ušao u 74. minuti. HSV je ovom pobjedom napredovao na treće mjesto, s utakmicom više od Schalkea.

Nakon pobjede u petak, Bayer se novom pobjedom vratio na vrh poretka. U Leverkusenu je gostovao Mainz, koji je i poveo sa 0:1, no Bayer se na vrijeme pribrao i s konačnih 4:2 vratio prednost od dva boda pred bavarskim rivalima.