NE IDE MU

Haliloviću samo 12 minuta u novom porazu Las Palmasa

24.02.2017 u 23:31

Nogometaši Real Sociedada pobijedili su u susretu 24. kola španjolskog prvenstva na gostovanju Las Palmas 1:0, upisavši važnu pobjedu u borbi za plasman u Ligu prvaka...

Gol odluke zabio je Xavier Prieto u 74. minuti nakon katastrofalnepogreške domaćeg golmana Javija Varasa. 'Jedinica' Las Palmasa je ispucala loptu ravno u noge Prietu kojem nije bilo teško zabiti s ruba kaznenog prostora u prazan gol.

Alen Halilović je za domaći sastav igrao posljednjih 12 minuta, dok Marko Livaja nije nastupio zbog ozljede.

Real Sociedad je zadržao peto mjesto s 44 boda, ali sada ima samo bod manje od Atletico Madrida na četvrtom mjestu, posljednjem koje osigurava kvalifikacije Lige prvaka.

Las Palmas drži 12. mjesto s 28 bodova, 12 više od zone ispadanja. Problem je što Halilovićeva i Livajina momčad upala u tešku rezultatsku krizu, ovo je bio peti uzastopni poraz Las Palmasa, četiri su utakmice izgubili 1:0, jednu 2:1...

Na vrhu ljestvice je Real Madrid s 52 boda, dok je Barcelona druga s bodom manje, ali i utakmicom više. 'Kraljevski klub' u nedjelju gostuje kod Villarreala, dok Barcu očekuje derbi na Vicente Calderonu protiv Atletico Madrida.