PAŠALIĆ ASISTENT

Kalinićev spretni gol ništa nije pomogao Fiorentini u derbiju!

19.02.2017 u 22:56

U nedjeljnom derbiju 25. kola Serie A Milan je kod kuće pobijedio Fiorentinu. Mario Pašalić asistirao je kod pobjedničkog pogotka za 2:1, a gol Nikole Kalinića nije pomogao gostima...

U dvoboju dvije jake talijanske momčadi koje pokušavaju uhvatiti priključak s vodećima bolje se snašao Milan za koji je od prve minute igrao naš Mario Pašalić. Upravo je on bio taj koji je proigrao Deulofeua kod drugog pogotka domaćina koji se na kraju pokazao i ključnim u 31. minuti.

Milan je poveo golom Kučke u 17. minuti, a zatim je Nikola Kalinić zabio spretno iz blizine za 1:1 u 21. minuti, no pokazalo se to nedovoljnim za Fiorentinu.

Osim Kalinića i Pašalića, nastupio je za goste i Milan Badelj, ali tek od 71. minute.

Na ljestvici Serie A Milan se sada odvojio od Fiorentine, ali još uvijek zaostaje za vodećom šestorkom i pozicijama koje vode u Europu sljedeće sezone...