JAKO BOLAN PORAZ

Kloppov Liverpool potpunom blamažom rekao zbogom tituli!

21.01.2017 u 15:33

Nogometaši Liverpoola u 22. kolu Premiershipa uspjeli su na Anfieldu izgubiti od 'davljenika' Swanseaja 3:2 i tako se potpuno udaljiti od sna o osvajanju titule...

Kloppovi 'redsi' znali su odigrati zaista sjajne utakmice ove sezone, ali znaju zbilja i podbaciti. Ove subote očekivala se sigurna pobjeda kod kuće protiv Swanseaja koji se nalazio u zoni relegacije, no dogodio se neslavan poraz.

Liverpool nije bio dominantna sila niti u prvom poluvremenu, no tek su u drugom kola krenula nizbrdo. Fernando Llorente u 48. i 53. minuti donio je veliku prednost gostima, ali Firminho je ipak u 55. i 69. minuti uzvratio na isti način i vratio domaće u utakmicu. Kad su svi čekali novi pogodak 'redsa', u 74. minuti Gylfi Sigurdsson zabio je pobjednički gol za velški klub kojem ovi bodovi zlata vrijede.

U bolnom porazu Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta.

Kloppova momčad sada zaostaje sedam bodova za Chelseajem uz utakmicu više, dok se Swansea privremeno izvadio iz zone relegacije s tri osvojena boda.