NOVI NEUSPJEH

Nica počinje gubiti dah u borbi s francuskim velikanima

20.01.2017 u 22:46

Nogometaši Nice u 21. kolu Le Championnata odigrali su tek 1:1 u gostima kod Bastije s igračem više i tako dali priliku Monacu da preuzme vrh ljestvice u Francuskoj...

Nica je tijekom jesenskog dijela sezone bila senzacionalni hit Le Championnata, no nekoliko neuspjeha u posljednjim utakmicama doveli su do toga da se prednost otopila pa će Monaco ove nedjelje u dvoboju protiv Lorienta imati priliku preuzeti vrh ljestvice.

Balotelli i društvo nisu se proslavili ovog petka u gostima protiv Bastije koju nisu uspjeli pobijediti unatoč igraču više u posljednjih pola sata susreta. Za domaće je zabio Oniangue u 17. minuti, a bod Nici donio je Souquet u 33. minuti.

Nica na ljestvici sada ima dva boda ispred Monaca i utakmicu više, a na bod zaostatka pobjedom u gostima kod Nantesa u subotu mogao bi joj se mogao približiti i PSG.,