IVAN ODUŠEVIO

Fantastični Perišić se raspucao i donio veliku pobjedu Interu!

08.01.2017 u 14:34

U 19. kolu Serie A nogometaši Intera u gostima kod Udinesea pobijedili su rezultatom 2:1, zahvaljujući golovima Ivana Perišića koji je kreirao veliki preokret...

Inter je u novu kalendarsku godinu ušao u dobroj seriji od tri pobjede u nizu pod vodstvom novog trenera Stefana Piolija, a ove nedjelje samo je nastavio s pobjedničkim navikama.

Na teškom gostovanju kod Udinesea 'nerazzurri' su gubili, no onda je na scenu stupio Ivan Perišić. Hrvatski reprezentativni krilni napadač odlično je zabio u 45. minuti nakon dodavanja Icardija svoj peti pogodak sezone u Seriji A, nakon što su ranije domaćini poveli golom Jankta u 17. minuti.

Činilo se da će dvoboj završiti bez pobjednika, a onda je u 87. minuti Perišić ponovo zabio, svoj šesti gol sezone, nakon asistencije Joaa Marija.

Marcelo Brozović također je odigrao cijelu utakmicu za Inter koji je na hrvatski pogon stigao do novog trijumfa i približio se vodećim momčadima Serie A. Ni Liga prvaka više nije nedostižna...