POGLEDAJTE OVO

Bizarno isključenje u Bundesligi; da se to dogodi u Hrvatskoj...

17.12.2016 u 09:51

U prvom susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim i Borussia Dortmund su pred 30.000 gledatelja odigrali 2:2, a sporni trenutak bilo je isključenje gostujućeg igrača Marca Reusa

Podsjećamo, domaćin je poveo već u 3. minuti golom Marca Utha, no gosti su poravnali u 11. minuti, a strijelac je bio Mario Gotze. Hoffenheim je ponovo došao u vodstvo u 20. minuti preko Sandra Wagnera, a Borussia je izjednačila u 48. s igračem manje.

No poslije utakmice najviše se priča o trenutku iz 41. minute kada je zbog drugog žutog kartona igru morao napustiti veznjak 'crno-žutih' Marco Reus.

Naime, na snimci se jako dobro vidi da je njega za dres i ruku povlačio nogometaš Hoffenheima i da je trebao biti dosuđen prekršaj za Borussiju, a kamoli biti isključenje Reusa. Velika pogreška...

Spornu situaciju možete pogledati u priloženom videu, a to samo dokazuje da ne griješe samo suci u hrvatskoj ligi nego svuda u svijetu pa tako i u jakoj Bundesligi. Ne želimo ni zamisliti što bi se događalo i kakve bi sve reakcije bile u našoj javnosti da takvo isključenje dobiju Hajduk ili Dinamo