NALJUTIO SE

Mandžo pobjesnio, evo što mu je Allegri odgovorio...

12.12.2016 u 07:30

Trener Juventusa Massimiliano Allegri u 71. minuti izvadio je iz igre Marija Mandžukića. Našem se reprezentativcu to nije nimalo svidjelo pa ga je Allegri upozorio...

Mario Mandžukić nije skrivao razočaranje, dapače neraspoloženo je sjeo na klupu za rezerve i sljedećih dvadesetak minuta vidno ljutit pratio kako njegovi suigrači pobjeđuju Torino u gradskom derbiju (3:1).

Mandžo je startao u prvih 11, u 28. minuti sjajno je petom asistirao Higuainu za gol kojim je Juve stigao do izjednačenja 1:1. Igrao je dobro i u nastavku, no trener je imao svoju viziju. Koja se na kraju pokazala ispravnom... Umjesto našeg napadača ušao je Dybala, koji se polako vraća nakon ozljede. Njegovim je ulaskom igra Juventusa živnula, a dodatni je poticaj dao ulazak Pjanića

Baš su njih dvojica započeli akciju iz koje je Higuain u 81. zabio za 2:1, a Pjanić je na kraju zabio za 3:1. No Mandžukić je i nakon utakmice djelovao smrknuto, nije mu bilo po volji to što je morao završnicu odgledati s klupe.

Zato mu je Allegri odgovorio nakon utakmice. 'Zašto sam zamijenio Mandžukića? Može se on ljutiti, ali to je bila moja odluka jer mi je u tom trenutku trebao tehnički kvalitetniji igrač', mirno je odgovorio Allegri. Kako god bilo, u pravu je - Dybala je podigao momčad u posljednjih dvadesetak minuta utakmice...