BROZO RAZBIO GENOU

Golovi kojima je Epic Brozo zaludio navijače Intera

11.12.2016 u 22:44

Marcelo Brozović postigao je oba gola i bio najzaslužniji za pobjedu Intera 2:0 protiv Genoe u susretu 16. kola talijanskog prvenstva odigranom u Milanu...

Brozović je prvi put zatresao mrežu Genoe u 38. minuti, kad mu se lopta odbila nakon udarca iz kuta, a hrvatski reprezentativac odlično je naciljao i s dvanaestak metara pogodio donji lijevi kut gostujućeg gola.

Momčad pod vodstvom hrvatskog trenera Ivana Jurića stvarala je prilike pred Interovim vratima, ali što zbog nedovoljne preciznosti u završnici, što zbog odličnih reakcija domaćeg golmana Samira Handanoviča, Genoa nije uspjela zabiti gol.

Promašaje gostiju u 69. minuti ponovno je kaznio Brozović. Portugalac Joao Mario prošao je po lijevoj strani, ubacio u sredinu kaznenog prostora, a spreman je čekao Epic Brozo i mirno pogodio za konačnih 2:0. Navijači Intera s terena su ga ispratili ovacijama... Više nego zasluženo! Ivan Perišić u igru je ušao u 57. minuti.

Inter se s nova tri boda probio do osmog mjesta s 24 boda, dok je Genoa ostala na 13. mjestu s 20 bodova. U vodstvu je Juventus s 39 bodova, sedam više od Rome i Milana koji će u ponedjeljak na rimskom Olimpicu međusobnim dvobojem zaključiti 16. kolo Serie A.