NEOBRANJIV SLOBODNJAK

Bivši hrvatski reprezentativac golčinom digao Italiju na noge

04.12.2016 u 22:56

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je kod kuće svladala Palermo 2:1

Domaćina je u vodstvo doveo Bernardeschi iz kaznenog udarca u 33. minuti. U drugom dijelu gostima je izjednačenje donio Jajalo. Bivši veznjak Slaven Belupa i Rijeke fantastično je pogodio u 49. minuti iz slobodnjaka s oko 25 metara.

Inače, Jajalo je igrao za mlade kategorije Hrvatske te je upisao dva nastupa za A selekciju naše nacionalne vrste, ali je od 2016. u reprezentaciji BiH.

Ipak, gosti su ostali bez ijednog boda, jer je u trećoj minuti sudačke nadoknade za pobjedu Fiorentine bio precizan Babacar.

Za 'viole' je Kalinić odigrao cijelu utakmicu, Badelj je ušao u 67. minuti, a Milić nije dobio priliku. U Palermu je Jajalo zamijenjen u 87., a Posavec je branio od prve do zadnje minute.