Pašalić prvi put od prve minute i odmah pogodak za Milan

Talijanski nogometni velikan Milan dugo se mučio protiv slabašnog Crotonea

'Crveno-crni' bore se za vrh tablice, dok je bivši klub Ivana Jurića - na dnu tablice, točnije s istim brojem bodova kao i posljednji Palermo.

Međutim, ni po čemu se nije mogla vidjeti tolika razlika između ovih momčadi. S time što je Crotone čak i prvi doašo u vodstvo.

Strijelac za 0:1 bio je Falcinelli u 26. minuti.

Ipak, Montellina se momčad, zahvaljujući prvijencu u dresu Milana našeg Marija Pašalića, već do poluvremena rezultatski izjednačila. Bila je to ujedno i prva utakmica našeg igrača u kojoj je krenuo od prve minute.

A da mu ovaj dvoboj ostane u lijepom sjećanju, potrudio se Lapadula koji je u 86. minuti iskoristio jednu nesmotrenost gostujuće obrane i u gužvi zahvatio loptu te je poslao iza Cordaza za pobjedu 2:1.

Crotone pak gubi već četvrtu utakmicu u samoj završnici, što je defnitivno dokaz pomankanja iskustva natjecanja u Serie A.