UŽIVAJTE!

Genijalan potez Mandžukića zbog kojeg ni Buffon ne spava mirno

04.12.2016 u 10:38

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, nakon što su mu tijekom ljeta mnogi sugerirali da zbog Higuainova dolaska napusti Juventus, svojim je odnosom prema igri natjerao navijače Juventusa da ustanu i zaplješću mu. Bio je jedan od junaka 3:1 pobjede nad Atalantom

Mario Mandžukić definitivno se vraća i u golgetersku formu.

Na početku sezone pogodak ga 'nije htio', no od kraja listopada i taj je statistički podatak značajno poboljšao, a četvrti prvenstveni pogodak na svoj je konto stavio u subotnjoj utakmici protiv Atalante.

Nakon Pjanićeva ubačaja glavom je zabio za 3:0, te nekoliko minuta kasnije - uz velike ovacije Juventus Stadiuma otišao u svlačionicu.

Očito je i trener Allegri shvatio što je Mandžukić te večeri (u)radio pa ga je htio nagraditi pljeskom navijača.

Osim što je svih 76 minuta igrao odlično, posebno je bio dojmljiv detalj s kraja prvog poluvremena kada je u par sekundi zaustavio dvije opasne situacije - odnosno udarce Freulera pa Gomeza.