JUVE - ATALANTA 3:1

'Super Mario' baš uoči Dinama ušao u seriju!

03.12.2016 u 22:52

U utakmici 15. kola kola talijanske Serie A nogometaši Juventusa pobijedili su Atalantu 3:1 te se iskupili za poraz kod Genove prošlog vikenda

Juventus je tako uoči utakmice Lige prvaka protiv Dinama vratio 'stari sjaj', što nikako nije dobro po momčad Ivajla Peteva.

Poslao je trener Allegri na teren kombiniranu momčad, a u njoj je od prve minute bio i naš Mario Mandžukić, koji je odličnu igru okrunio golom u 64. minuti na asistenciju Miralema Pjanića.

To je Mandžukiću već četvrti gol u prvenstvu. S time da je u seriju ušao tek potkraj listopada. Hrvatski napadač je na terenu bio do 76. minute kada ga je zamijenio Cuadrado.

Preostala dva gola za Juventus su zabili Alex Sandro i Rugani, dok je počasni gol za momčad iz Bergama zabio Freuler.