CAENU SAMO BOD

Ivan Santini oduševljava u Francuskoj; zabio još dva gola

02.12.2016 u 23:06

Nogometaši Caena uspjeli su osvojiti samo bod odigravši u petak na domaćem terenu protiv Dijona 3:3 (3:1) u dvoboju 16. kola francuskog prvenstva, a strijelac prva dva pogotka za domaću momčad bio je hrvatski napadač Ivan Santini.

Zadranin u sastavu Caena prvi je pogodak na utakmici postigao u 24. minuti. Gosti su dvije minute poslije izjednačili preko Lees Meloua, da bi Santini u 37. minuti svojim drugim pogotkom na utakmici, a sedmim u sezoni, vratio Caenu prednost.

Karamoh je u 43. minuti povećao vodstvo domaćih na 3:1, a gosti su od 31. minute ostali s desetoricom igrača na terenu, nakon isključujućeg drugog žutog kartona Bouke Moutoua.

No, ni brojčana prednost, ni dva gola viška nisu bila dovoljna Caenu za pobjedu. Diony je u 59. minuti smanji zaostatak Dijona, a u 81. minuti je stoper Caena Yahia poslao loptu u vlastitu mrežu za konačnih 3:3, neposredno nakon što je trener domaćih Garande povukao Santinija iz igre.

Caen je sa 15 bodova na 16. mjestu, a Dijon je sa 16 bodova oskočio na 13. poziciju. Vodeća Nica ima 36 bodova, jedan više od branitelja naslova PSG-a.

Santini je pak dosad skupio sedam pogodaka u prvenstvu, i na listi strijelaca na visokom je četvrtom mjestu.