Klasnić pogotkom osigurao remi Boltonu

• Autor: Hina
  • 28.11.2009 20:57:48
  • 28.11.2009 18:46:52

U 14. kolu nogometnog prvenstva Engleske hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić svojim je pogotkom donio remi Boltonu na gostovanju kod Fulhama

Klasnić je u 35. minuti doveo u vodstvo goste, a poravnao je Duff u 75. Klasnić je igrao do 61. minute.

Nikola Kalinić prosjedio je na klupi za pričuve utakmicu njegova Blackburna i Stokea, koja je završila 0:0.

Manchester United je u gostima svladao posljednjeplasirani Portsmouth, na čijoj je trenerskoj klupi debitirao Avram Grant. Manchester United je slavio sa 4:1, a Wayne Rooney je upisao 'hat-trick'. No, dva je gola postigao iz jedanaesteraca.

Manchester City je ubilježio sedmi remi u nizu, odigravši kod kuće protiv Hull Cityja 1:1. Manchester City je poveo golom Wright-Phillipsa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a Hull je poravnao osam minuta prije kraja susreta pogotkom Bullarda iz jedanaesterca.

Najviše golova vidjeli su navijači na Upton Parku, gdje je domaći West Ham svladao Burnley 5:3. Strijelci za West Ham bili su Collison (18), Stanislas (34), Carlton Cole (43-11m), Franco (51) i Jimenez (64-11m), a pogotke za Burnley postigli su Fletcher (68, 74) i Eagles (90+5).

U 14. kolu nogometnog prvenstva Engleske Aston Villa je na domaćem terenu protiv Tottenhama odigrala neodlučeno 1-1.

Povela je Aston Villa golom Agbonlahora u 10. minuti, a poravnao je Dawson u 77. Hrvatski reprezentativci Vedran Ćorluka i Niko Kranjčar bili su u početnoj postavi Spursa, Ćorluka je odigrao cijeli susret, a Kranjčar je zamijenjen u 78. minuti.