NAPOKON POBJEDA

Pogledajte gol Jedvaja kojim je spasio Bayer nove blamaže

29.10.2016 u 20:05

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj u 9. kolu Bundeslige zabio je za pobjedu 2:1 svog Bayer Leverkusena na gostovanju kod Wolfsburga

Leverkusen slavi Tina Jedvaja. Hrvatski je reprezentativac zabio pobjednički gol za Bayer na gostovanju kod Wolfsburga. Stigli su 'apotekari' na gostovanje u 'vučji grad' opterećeni lošim rezultatima, pobijedili nisu punih mjesec dana (od 24. rujna!), na posljednjih pet utakmica imali su tri poraza i dva remija.

I loše su krenuli i kod Wolfsburga, domaćin je poveo u 37. minuti golom Arnolda i držao taj rezultat do pred sam kraj. Za 1:1 zabio je Mehmedi u 79. minuti, a pobjednički gol zabio je Tin Jedvaj u 83. minuti utakmice! Za Wolfsburg je u 78. minuti utakmice ušao Josip Brekalo.

U ostalim susretima 9. kola minhenski Bayern je s dva gola Roberta Lewandowskog i jednim Arjana Robbena pobijedio 3:1 na gostovanju kod Augsburga. Red Bull Leipzig slavio je 2:0 na gostovanju kod Darmstadta. Mainz je doma pobijedio Ingolstadt 2:0, a slavio je i Freiburg, u gostima je dobio Werder 3:1.